a

18 yıl boyunca insan eti yedik!

Karadeniz kıyısındaki Krasnodar şehrinde, insan yiyen meşhur Hollywood karakteri Hannibal Lecter`ı gölgede bırakacak bir yamyamlık olayı ortaya çıktı. Natalya (45) ve Dmitriy Bakşev (37) çiftinin, 1999 yılından bugüne dek 30 kişiyi öldürüp yediği düşünülüyor.  Katil ve yamyam Bakşev çifti, 18 sene süresince insan yediklerini gizledi sadece bütün reel Dmitriy`nin zeki telefonunu kaybetmesiyle tesadüfen ortaya çıktı.

VAHŞET, KAYIP TELEFONLA ORTAYA ÇIKTI

11 Eylül günü yaymam ailenin yaşamış olduğu bölgede yol asfaltlama emek harcamaları yapılıyordu. İşçilerden biri kaldırımda eski ve camı kırık bir zeki telefon buldu. İşçi, ilk başta telefonun bozuk olduğundan sahibi tarafınca atıldığını düşündü. Ancak düğmesine bastığında telefon açıldı. Telefonun resim galerisine girildiğinde ise akıllara durgunluk veren kareler işçileri şok etti. Yamyam Dmitriy Bakşev bir kadının parmaklarını iyi mi yediğini fotoğraflamıştı. Yola asfalt döşeyen işçiler korkulu bulguyu emniyet güçlerini teslim etme sonucu aldı.

POLİS, SIM KARTI SİNYALLERİNDEN BULDU

Tam da o sırada telefonun sahibi Dmitriy, “Telefonumu kaybettim. Siz gördünüz mü?” diyerek işçilerin yanına geldi. Yanlarına yaklaşan erkeğin fotoğraflardaki şahıs bulunduğunu ayrım eden işçiler “Hayır” cevabını vererek telefonla beraber soluğu polis merkezinde aldı. Rus haber sitesi Life News, SIM kartı sinyallerini araştıran polisin kısa müddette yamyam ailenin izine ulaştığını aktardı. Hakkındaki iddiaları reddeden Dmitriy, eve gelen emniyet güçleri tarafınca kısa müddette nötr hale getirildi. Eşe Natalya ise polise kendi teslim oldu.

`ESPRİ OLSUN DİYE YAPTIM’

Yamyam aileyi çapraz sorgulamaya alan Rus polis dedektifleri şok geçirmiş. Dmitriy Bakşev, son fotoğraftaki hanımı ölü bulduğunu ve komiklik amaçlı bu şekilde bir poz verdiğini aktarmış. Yamyam erkek suçunu kabul etmezken ilk itiraflar eşi Natalya`dan gelmiş. Çiftin telefonlarına kayıtlı ve tepside insan başı görülen korkulu bir resim Natalya`ya sorulduğunda, eşiyle beraber 1999’dan bu yana tahminen 30 kişiyi yediklerini itiraf etmiş.

KURBANLARIN TESPİTİ İÇİN DNA TESTİ YAPILACAK

Karakoldaki ilk ifadelerinin peşinden çiftin evinde arama meydana getiren polisler, buzdolabında 7 değişik kişiye ilişik kalıntılara rastlamış. Rus polisi, yamyam ailenin 18 sene süresince yediği kurbanların kimliklerini tespit edebilmek için yitik kişiler listesiyle yamyamların evinde rastlanan cesetler içinde DNA karşılaştırması yapacak. Krasnodaş şehrinde yakalanan yamyam ailenin bir komşusu, “Onların dairesinden devamlı garip kokular geliyordu. Apartman yöneticisi içeri girip araştırma yapmak istediğini dediğinde Natalya sürekli vaka çıkartarak kimseyi içeriye almıyordu. Şimdi sebebi anlaşıldı” gibi konuştu.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

2 Kilo Fındık Fiyatı 1 Kilo Fındık Etmiyor!

HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com