a

ORDULU KADİR İNANIR’DAN BİR ÜZÜCÜ HABER DAHA

Ordulu oyuncu Kadir İnanır yoğun bakıma alındı. İnanır, Mart ayında beynine 3. kez pıhtı atması sonucu hastaneye kaldırılmış ve tedavi olmaya başlamıştı.

Yeşilçam’ın efsane ismi Ordulu ünlü sinema sanatçısı Kadir İnanır, tedbir amaçlı yoğun bakıma kaldırıldı. Aslen Ordu Fatsalı olan 75 yaşındaki Kadir İnanır, Mart ayında beynine 3. kez pıhtı atması sonucu hastaneye kaldırılmış ve tedavi olmaya başlamıştı.

Hastalığı stabil ilerleyen Kadir İnanır’ın bir süre önce fizik tedavi gördüğü açıklanmıştı. İnanır’ın enfeksiyon nedeniyle tekrar hastaneye kaldırılıp yoğun bakım ünitesinde tedavisine başlandığı kaydedildi.

Kadir İnanır’ın hayat arkadaşı olan oyuncu Julide Kural, enfeksiyon nedeniyle hastaneye gittiklerini ve doktorların tedbir amaçlı olarak İnanır’ı yoğun bakıma aldıklarını aktarırken, “Fizik tedavi merkezinde tedavimiz devam ediyordu ancak akciğerinde görülen hafif enfeksiyon nedeniyle yeniden hastaneye döndük. Bu süreçte asla eve gitmedi. Bir hastaneden diğer fizik tedavi hastanesine geçiş yapmıştık. Yoğun bakımda 3. gündeyiz ama tedbir amaçlı.”

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

ORDU’YA MOĞOLİSTAN’DAN GELİN GELDİ

HIZLI YORUM YAP

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com