a

Kızılay Kabataş Şubesi Açıldı

 

Kızılay Kabataş Şubesi Açıldı

Türk Kızılayı Kabataş Şubesi, Kabataş Kaymakamı Seda Ünlü, Belediye Başkanı Yakup Yılmaz, Kızılay Genel Merkez Denetim Raportörü Erdoğan Kısacık ve Türk Kızılay’ı Ordu Şube Başkanı Binnur Fatma Enginyurt’un iştirak ettiği törenle hizmete girdi

Açılış Törenine Yoğun İlgi Gösterildi

Kabataş merkezde faaliyetlerini sürdürecek olan Türk Kızılayı Kabataş Şubesi’nin açılışı dolayısıyla bir program düzenlendi. Şube başkanlığını Cevat Demir’in yaptığı Türk Kızılayı Kabataş Şubesi’nin açılışına başta Kabataş Kaymakamı Seda Ünlü, Belediye Başkanı Yakup Yılmaz, Kızılay Genel Merkez Denetim Raportörü Erdoğan Kısacık ve Türk Kızılay’ı Ordu Şube Başkanı Binnur Fatma Enginyurt olmak üzere, AK Parti Kabataş İlçe Başkanı Murat Bozkurt, MHP Kabataş İlçe Başkanı Tuncer Emili, meclis üyeleri, muhtarlar, siyasi parti ilçe başkan ve yöneticileri, kaymakamlık ve belediye daire müdürleri, STK temsilcileri ve vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

 

Başkan Demir’den Önemli Mesajlar

Programda bir konuşma yapan Türk Kızılayı Kabataş Şubesi Başkanı , dünyada mazlum ve ihtiyaç sahiplerine el uzatmada en fazla yardımı yapan ülkenin Türkiye olduğunu belirtti. Türk Kızılayı Genel Merkez Denetim Raportörü Erdoğan Kısacık ise konuşmasında genel merkez olarak Kabataş şubesinin her zaman yanında olduklarını ifade etti. Kabataş Belediye Başkanı Yakup Yılmaz ise yaptığı konuşmada önemli mesajlar vererek “Dil, din, ırk ayırımı yapmadan tüm insanlığa hizmet veren Kızılay’ın her zaman yanında olmalıyız. Kızılay şubemizin Kabataş’ımaza, kentimize, ülkemize ve tüm insanlığa hayırlar getirmesini temenni ediyorum” dedi.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

İÇME SUYU ŞEBEKE HATLARI YENİLENİYOR

HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.