a

İLÇE MÜFTÜSÜ GÖREVE BAŞLADI

İLÇE MÜFTÜSÜ GÖREVE BAŞLADI

Kabataş’a yeni atanan İlçe Müftüsü Muharrem Düzenli 01/07/2021 tarihi itibari ile İlçedeki görevine başladı.

Muharrem Düzenli kimdir?

01.05.1985 de Samsun İli Vezirköprü İlçesi Yağınözü köyünde doğdu İlköğretimini Yağınözü ilkokulunda tamamladı orta ve lise tahsilini Vezirköprü de tamamladı lise yıllarında özel Arapça dersler aldı 2009 yılında başladığı Fırat üniversitesi ilahiyat Fakültesi 2013 yılında mezun oldu 2013 yılında Samsun İli Vezirköprü İlçesi Kapaklıeşme köyünde İmam hatip olarak göreve başladı 2014 yılında kazandığı Kayseri Dini yüksek ihtisas Merkezinden 2017 yılında mezun oldu aynı yıl Samsun İli Vezirköprü ilçesi Cez evi Vaizi olarak atandı. 2019 yılımda Müftülük Sınavını Kazanarak Çorum İli Oğuzlar İlçe Müftüsü olarak atandı .

Halen Hitit Üniversite ilahiyat fakültesinde Arap dili ve belagati alanında, “Arap dilinde irab ve bina bakımından Basra ve Küfe ekollerinin İhtilaf ettiği Kelimeler “konulu yüksek lisans tezine devam etmektedir.  Evli ve 4 çocuk babasıdır

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

DOKTORA GELEN MUHTAR KAZA YAPARAK HAYATINI KAYBETTİ 

HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.