a

ERDOĞAN ORDU’YA GELİYOR

 

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ PARTİ GRUBU İL BAŞKANI BAŞKANLIĞINDA TOPLANDI.
TOPLANTIDA GRUP SEÇİMLERİ YAPILDI

-İL BAŞKANI TOMAKİN DÜNYA LİDERİ CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN ORDU’YA GELİYOR

-BAŞKAN GÜLER CUMHURBAŞKANIMIZ ORDU’YU BİZDEN DAHA İYİ BİLİYOR VE ORDU’YA ÖZEL DEĞER VERİYOR

BAŞKAN GÜLER ; CUMHURBAŞKANIMIZLA ORDU’YU VE FINDIĞI KONUŞTUK

Büyükşehir Belediyesi Parti Grubu toplantısı İl Başkanı Halit Tomakin Başkanlığında yapıldı, toplantıya Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, Yerel Yönetimler Başkanı Talip Şen , İlçe Belediye Başkanları ve Büyükşehir Belediye Meclis Üyeleri katıldı.

Ordu’da 128 bin olan üye sayımızı yıl sonuna kadar 150 bin’e çıkaracağız

Toplantıda konuşan İl Başkanı Halit Tomakin, ikici bir üye seferberliği başlattıklarını belirterek, AK PARTİ 12 Milyona yaklaşan üyesi ile dünyanın en büyük sivil toplum hareketidir. Ordu’da 128 bin üyemizi yıl sonuna kadar 150 bin’e çıkaracağız şimdi daha güçlü olmak sokaklarda , caddelerde, mahallelerde adım atmadık yer bırakmayacağız. Büyükşehir Belediye Başkanımız başta olmak üzere 16 İlçe Belediye Başkanlarımız ve Meclis Üyelerimizle birlikte pandemi kısıtlamalarına rağmen can hıraş çalışıyorsunuz, projelerle, hizmetlerle adata destan yazıyorsunuz .Bunun yanında en önemlisi gönül belediyeciliğini ilmek, ilmek örüyor. Vatandaşlarımızın gönlüne giriyorsunuz. Her bir belediye başkanımıza ve meclis üyelerimize ayrı ayrı teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum. Her birimiz vatandaşımızın derdi ile dertlenecek, üzüntüsünü paylaşacak, sevincine ortak olacaksınız, gönüldaşlarımızı üye yapacaksınız dedi.

Başkan Tomakin, Dünya Liderimiz Cumhurbaşkanımız recep Tayyip Erdoğan’ın büyük ihtimalle Temmuz ayı içerisinde veya Ağustos ayının ilk haftasında Karadeniz illeri ziyareti olacağını , bu ziyarette Ordu İli programı nında bulunacağını belirterek biz Dünya Lideri ,Cumhurbaşkanımız , Genel Başkanımızı en iyi şekilde ağırlamak için hazırlıklarımıza şimdi den başladık dedi.

DR.MEHMET HİLMİ GÜLER CUMHURBAŞKANIMIZ ORDU’YU BİZDEN DAHA İYİ BİLİYOR VE ORDU’YA ÖZEL DEĞER VERİYOR

Toplantıda konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Son Genişletilmiş İl Başkanları toplantısından sonra Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’la görüşme fırsatı bulduğunu Cumhurbaşkanımız kendisine öncelikle Ordu’lu hemşehrilerine selam ve muhabbetlerini iletmesini söylediğini ifade ederek, Cumhurbaşkanımızla fındığı konuştuk, Cumhurbaşkanımız fındığa hakim, üreticilerimiz endişeye kapılmasın fındık en iyi şekilde değerini bulacaktır diyerek, şunu iyi bilin ki , Cumhurbaşkanımız Ordu’yu bizden daha iyi biliyor ve Ordu’ya özel değer veriyor. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan bu ay içinde veya Ağustos’un ilk haftasında Karadeniz ziyareti olacağını Ordu’yu da ziyaret etmek istediğini söylediğini, bizde büyük bir coşku ve heyecanla Ordu ilimizde ağırlamaktan onur duyacağımızı zatıallerine ilettik dedi.

TERECİYE TERE SATTIK

Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, düşünen, üreten, yarışan Ordu sloganı ile çıktıkları yolda önemli hizmet ve projeleri hayata geçirdiklerini belirterek bunlardan sadece iki tanesini söyleyeyim Büyükşehir’in yaptığı tekneleri Antalya / Kemer Belediyesinden sipariş aldıklarını , ikinci olarak Büyükşehir Belediyesi olarak Kaz üretimi projemizde önemli aşamaya gelindiğini, Türkiye’de kaz’ın üretim merkezi sayılan Kars iline 500 adet kaz ihracı yaptıklarını belirterek, yani biz tereciye tere sattık dedi. Başkan Güler, biz yorulmadan, bıkmadan Ordu’lu hemşehrilerimiz için düşünüp üretmeye ve yarışmaya devam edeceğiz dedi.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

COVİD-19’DAN HAYATINI KAYBETTİ

HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com