a

ŞEVKETOĞULLARI, TEŞEKKÜR ETTİ

 

Aybastı Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ferda Şevketoğulları, teşekkür mesajı yayınladı.

Aybastı Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi’nin Olağan Genel Kurulu’nda vekaleten yürüttüğü Kooperatif Başkanlığına seçilen Ferda Şevketoğulları, Genel Kurul’da kendisini destekleyen tüm kooperatif üyelerine teşekkür etti.

Genel Kurulun Aybastılı esnaf ve sanatkar camiasına yakışır bir olgunlukta ve adeta bir bayram havasında gerçekleştirildiğini ifade eden Aybastı Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ferda Şevketoğulları, Genel Kurul sonunda “Güven, istikrar ve tecrübeye devam” diyen tüm kooperatif üyelerine minnettar olduklarını kaydetti.

Genel Kurulda zaman zaman tartışmaların yaşandığını ancak demokrasiye yakışır bir kongre gerçekleştirdiklerini dile getiren Şevketoğulları, Genel Kurulun sonucunun Aybastılı tüm esnaf ve sanatkarlara hayırlı ve uğurlu olması temennisinde bulundu.

Dün olduğu gibi bugün ve yarında Aybastılı esnaf ve sanatkarların hizmetinde olacaklarını ifade eden Şevketoğulları, “28 Temmuz 2021 Tarihinde yapmış olduğumuz Genel Kurul toplantısına yoğun bir katılım göstererek bizleri onurlandıran Şahsıma ,Yönetim kurulu ekibime, aday olan Murtaza BÜLBÜL ve Aydın AY kardeşlerimize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum .

Ayrıca Aybastı Kaymakamımız Sayın Muhammet Şükrü Pekpak, Belediye Başkanı Başkanımız Sayın Beytullah Geçtan, Emniyet Müdürümüz Sayın Yılmaz Polat nezdinde Genel Kurulumuzun güvenliğini başarıyla sağlayan tüm emniyet mensuplarımıza da şükran borçluyuz” dedi.

Bugüne kadar edindiği tecrübe ve birikimlerine güvendiğini ve Aybastı Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi’ni daha üst noktalara taşımak için gayret göstereceğini belirten Şevketoğulları, “Ben ve ekibim bugüne kadar şeffaf ve katılımcı bir yönetim anlayışı sergilemeye ve kooperatifimizi daha üst noktalara taşımaya özen gösterdik.

Bundan önce olduğu gibi bundan sonrada aynı anlayışla çalışmalarımıza devam edeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. Kooperatifimizin Yönetim Kurulu üyeleri ve personeliyle tüm üyelerimizin emrindeyiz. Yeter ki birlik ve beraberliğimizi bozmayalım, bozmak isteyenlere de fırsat vermeyelim” diye konuştu.

Tek amaçlarının Aybastılı esnaf ve sanatkarların rekabet gücünü yükseltip, onların finansal ihtiyaçlarını gidermek olduğunu da kaydeden Ferda Şevketoğulları, son olarak kendisini destekleyen veya desteklemeyen, Genel Kurula katılarak kendilerini onurlandıran tüm kooperatif üyelerine ve misafirlere teşekkür ederek sözlerini tamamladı.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

AYBASTI’YA OTEL KONFORUNDA YURT

HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com