a

OKULLARIMIZ GÜÇLENDİRİLİYOR

OKULLARIMIZ GÜÇLENDİRİLİYOR!

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yaptırılan deprem tahkiki sonucunda yapısal olarak güçlendirilmesine karar verilen Aybastı’da ki 8 okul ve kurum da güçlendirme çalışmaları tüm hızıyla devam etmektedir.

Aybastı İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Acu, İlçe genelinde güçlendirme çalışmaları devam eden okul ve kurumları ziyaret ederek yapılan çalışmaları yerinde inceledi. Müdür Acu, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü inşaatlardan sorumlu Şube Müdürü Bünyamin Gülaç’tan çalışmalar hakkında bilgi aldı. Acu, “Güçlendirme kararı verilen ilçemiz okul/kurum binalarının güçlendirme yapım işi ihalesi İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından 14.12.2020 tarihinde gerçekleştirilmiş, güçlendirme yapım işleri 01 Haziran – 1 Eylül 2021 tarihleri arasında tamamlanacak şekilde sözleşmesi imzalanmıştı. Bu doğrultuda okullarımızın güçlendirme çalışmaları tüm hızıyla devam etmektedir.”

Süreç sonunda;
Anadolu İmam Hatip Lisesi Pansiyonu
Sefalık Şehit Sadık Kütük Ortaokulu
Anadolu İmam Hatip Lisesi
Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Merkez İlkokulu
Zaferimilli Ortaokulu
Hacıosmanlı Özel Eğitim Uygulama Okulu
Çakırlı İlkokulu güçlendirilmiş olacak.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

GÜLEÇ AİLESİNİN ACI GÜNÜ

HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.