a

GEÇTAN EĞİTİM YATIRIMLARINI ANLATTI

Aybastı Belediye Başkanı Beytullah Geçtan, eğitim yatırımlarını anlattı

Aybastı Belediye Başkanı Beytullah Geçtan, Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’un da katıldığı Türkiye Belediyeler Birliği toplantısında sosyal medya hesabı üzerinden göreve geldiği günden itibaren Aybastı’da ki eğitim yatırımlarını paylaştı.

Paylaşımında belediyenin eğitim alanındaki çalışmalarını anlatan Geçtan, göreve geldiği ilk andan itibaren içerisinden geldiği eğitim faaliyetleri ile daha dikkatli bir şekilde ilgilendiğini söyledi. Geçtan, bu kapsamda ilçeye depremde yönetmeliği gereği yıkımına karar verilen 4 okulun yıkılarak kimisi mevcut yerine kimisi de yeni alınan yerler olmak üzere yapımına başlandığını kaydetti.

Aybastı Belediye Başkanı Beytullah Geçtan, “İlçemiz genelinde göreve geldiğimiz günden bu yana Aybastı Belediye Başkanlığı olarak İl ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz ortaklığında birçok hizmete imza attık. Bugün Türkiye Belediyeler Birliği Genel Kurul Toplantımızda bir araya geldiğimiz, Bizlerden hiçbir zaman desteklerini esirgemeyen, projelerimizi dikkate alarak her türlü yatırımda arkamızda duran Milli Eğitim Bakanımız Sayın Ziya Selçuk ve Ekibine Aybastı’mıza kazandırdığımız yatırımlardan dolayı ilçem ve şahsım adına teşekkür eder, şükranlarımı sunarım. ” ifadelerini kullandı.

Birlikte Başardıklarımız;

📍İmamhatip Lisesi
📍Armutlu Ortaokulu
📍Aybastı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
📍Atatürk Ortaokulu İnşaatları

📍E sınav merkezi
📍Fen Lisesi pansiyonu
📍Anadolu Lisesi pansiyon onarımı
📌1990’lı yıllarda yapılan 4 okulun güçlündirilmesi çalışmaları

📍Kodlama Atölyeleri
📍Z Kütüphanelerin Kurulması
📍Mesleki ve Teknik Lisemize 4 Adet Atölye Kurulması
📍Tüm Okullarımızda Küçük Onarımlar

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

AYBASTI HABER’İN BAŞARISI

HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com