a

AYBASTILILAR ORTAK AKIL İÇİN BİR ARAYA GELDİ

Aybastı’yı geleceğe taşıyacak projeleri, toplumun her kesiminden temsilcilerle belirleme amaçlı başlatılan ‘Ortak Akıl Toplantıları’nın ilki 4 Ağustos Salı günü gerçekleştirildi.

Aybastı Belediyesi’nin düzenlediği ‘Ortak Akıl Toplantısı’nın moderatörlüğünü Aybastı Belediye Başkanı Beytullah Geçtan yaptı.

Düşünce ayrılıklarını bir kenara atarak meselenin sadece Aybastı olduğu bir toplantının katılımcılar arasında önceki dönem Belediye Başkanları Belediye Meclis Üyeleri, muhtarlar, siyasi partilerin ilçe örgütleri, dernek, vakıf, meslek odaları, kooperatif ve diğer statüdeki STK’lar ile çeşitli konularda örgütlenmiş platformların temsilcileri yer aldı. Toplantıya davet edilen muhalefet partilerinden Cumhuriyet Halk Partisi ve İYİ Partinin temsilci göndermemesi dikkatlerden kaçmadı

Toplantı ile ilgili her kesimden takdir toplayan Beytullah Geçtan şunları dile getirdi;
“ Aybastı’mızın yarınlarını planlarken hep birlikte hareket etmeye özen gösteriyor ve belirli aralıklarla ilçemizin yararına olan toplantılarımıza devam ediyoruz.
Fikir ve görüş ayrılığı gözetmeksizin sadece ilçemizin yararını ön planda tutarak Önceki Dönem Belediye Başkanlarımız, Cumhur İttifakı İlçe Başkanlarımız, OBB Meclis Üyelerimiz, Önceki Dönem İlçe Başkanlarımız, Aktif Siyasetin içerisinde olan siyasilerimiz, Sivil Toplum Kuruluşlarımız ve Esnaflarımızdan oluşan heyet ile “ Ortak Akıl “ Toplantımızı gerçekleştirdik.
İlçemizin birçok meselesini değerlendirdiğimiz, sorunlarına birlikte çözüm yolları aradığımız toplantımıza ilgi gösteren tüm katılımcılara teşekkür ediyor, toplantımızın hayırlara vesile olmasını diliyorum. “ dedi.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

BAYRAMIN 3. GÜNÜ KALP KRİZİ GEÇİRMİŞTİ BUGÜN VEFAT ETTİ

HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com