a

AYBASTI’DA BETON YOL SEVİNCİ

AYBASTI’DA BETON YOL SEVİNCİ

Ordu Büyükşehir Belediyesi 19 ilçede sürdürdüğü beton yol çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Çalışmalar kapsamında Aybastı ve Gölköy ilçelerini beton yol ile birbirine bağlayacak güzergahta bulunan 3 mahallede beton yol çalışması başlatıldı.

Ordu’da başlatılan asfalt ve beton yol seferberliği sürüyor. Büyükşehir Belediyesi, mahalle ve grup yollarında sürdürdüğü asfalt seferberliğine ek olarak, arazi ve iklim şartlarına göre beton yol çalışmalarına da ağırlık veriyor. Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri tarafından sürdürülen çalışmalarda, güzergahlar belirli bir program dâhilinde konforlu bir yapıya kavuşturuluyor. Vatandaşlara standardı yüksek ulaşımın kapıları açılıyor.

Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in talimatları ile başlatılan çalışmalar kapsamında Aybastı ilçesi Sarıyer, Kutlular, ve Sefalık Mahallelerini birbirine bağlayan toplamda 6.6 km’lik güzergâh beton yola kavuşmuş olacak.

“19 İLÇEDE YOĞUN ÇALIŞMA YÜRÜTÜYORUZ”

19 ilçede ekiplerin planlı ve programlı bir çalışma yürütüldüğünün altını çizen Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, “Aybastı ilçemiz ile Gölköy ilçemizi birbirine bağlayan 3 mahallede başlattığımız 6,6 km’lik beton yol çalışmasını kısa sürede tamamlayarak milletimizin hizmetine sunacağız. Büyükşehir Belediyesi olarak yılların kangren olmuş sorunları bir bir çözüme kavuştururken, vatandaşlarımıza da konforlu bir ulaşımın kapıları aralıyoruz. Aybastı ilçemizde Sarıyer, Kutlular ve Sefalık Mahalle sakinlerimizin yıllardır özlemle bekledikleri bu yatırımı kısa süre içinde hayata geçirerek bir hasreti dindirmiş olacağız. Beton yolun ilçemize ve mahalle sakinlerimize hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

“HAYAL GERÇEĞE DÖNÜŞTÜ”

Yürütülen çalışmaları yerinde takip eden Aybastı Belediye Başkanı Beytullah Geçtan, “Mahalle sakinlerimizin yıllardır beklediği bir çalışma bugün gerçeğe dönüşüyor. İlçemizin önemli mahallelerinden olan ve Gölköy bağlantısını da sağlayan Sarıyer, Kutlular ve Sefalık grup yolunda toplam uzunluğu 6,6 km olan güzergâhta beton yol çalışması başladı. Mahalle sakinlerimizin de yıllardır özlemle bekledikleri bu çalışmalar tamamlandığında ulaşım konforlu hale gelecek. Bu yolun başlamasında emeği olan Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Hilmi Güler’e ve tüm ekibine teşekkür ediyorum. Hayalini kurduğumuz bir yatırım daha gerçek oldu. Yapılamaz denilen bir çalışma daha yapıldı. Mutluyuz” ifadelerine yer verdi.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

MUSLUKTA AKMAYAN “SU”

HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com